Hepsiburada ile Yaşadığım Sorun

Bu yazıyı çok uzatmayacağım. Hepsiburada ile Yaşadığım Sorun hakkında bir şeyler yazıp bitireceğim. Google’a hepsiburada rezaleti yazdığınızda muhtemelen birçok sorun çıkıyordur.

27 Ekim Cumartesi günü bir ürün satın aldım. Ürünü satın alırken ekran görüntüsü almamak gibi bir hata yaptım. Aslında bu bir hata olmamalı. Sonuçta nereden bileceksiniz ürünün gelmeyeceğini.

Bugün Teslimat Seçeneği Olan Ürünü Geciktirdiler

Üründe bugün teslimat özelliği aktifti. Salı günü elime ulaşmış olması gerekiyordu. Ancak ürün salı günü elime ulaşmadı. Salı günü saat gecikince kendilerini aradığımda bana “Bu üründe bugün teslimat özelliği yoktur” dediler. Ürünün sayfasına gidip baktığımda gerçekten de yoktu. Bana benim satın aldığım gün olan özellik üzerinden değil de bugün var olan özellik üzerinden yorum yaptılar. Bu sinir eden bir şeydi.

Neyse sabır dedik ilk gün ulaşmadı ama bugün kargoya verilir dediler. Haliyle vermediler. Ertesi gün yani dün 31 ekim günü elimde olması gereken ürün dün akşam saatlerinde kargoya verildi.

Kargonuz Bugün Çıkacak Söylemi

Arkadaşları aradığımda ise çağrı merkezi çalışanı ezberlemiş olduğu “KARGONUZ BUGÜN ÇIKACAK” sözünden başkasını belirtmedi. Başka bir şey ezberlememiş olduğı açıktı.

Hepsiburada üzerinden ürün satın alırken dikkat etmenizi öneririm. Başınıza aynısı gelebilir. Evde sürekli insan bulundurmak zorunda kalmanız, özel hayatınızı berbat bir kargolama sürecine teslim etmeniz gibi saçmalıklara maruz kalabilirsiniz. Dikkatli olun eğer mümkünse yerel satıcı imkan veriyorsa oradan satın alın. Mümkün olmadıkça kullanmayın.