Android Oyun Geliştirme – E Kitap İndir

Selam arkadaşlar. Android için oyun geliştirme e-kitapları var elimde. Onları sizlerle paylaşayım. Yandex Disk‘e yükledim. Yani ben silmedikçe ya da Yandex beni silmedikçe asla silinmeyecekler içiniz rahat olsun.

7z formatında boyutu 100 mb gibi. Arşivden çıkartınca 187 mb boyutuna ulaşıyor. Kitapların dili ingilizce. Maalesef kaliteli Türkçe kitaplar zaten yok. Olmadığı için de bunun e-kitap olayına girişilmesi mantıksız olurdu. Ama zaten bu işlerden anlayan arkadaşlar için pek de sorun olacağını sanmam. Şimdilik sizlerle bir kısmını paylaşıyorum ama daha sonra da elimden geldikçe paylaşmaya devam edeceğim. Şu sıralar ikinci üniversite sınavına hazırlandığım için programlama makaleleri yayınlayamıyorum. Ancak böyle paylaşımlar yapabiliyorum.

Yeri gelmişken de açıklayayım bu paylaşımlar karşılığında herhangi bir maddi beklentim yok. Bazı arkadaşlar hep maddiyat bekliyorsun, neden köşede üstte ve altta reklamlar var vs. gibisinden küfürler etmişler iletişimdeki e-posta adresime. Öyle bir beklentim olsaydı tık başına para veren linkler ile yönlendirme yapardım. Bugün en büyük siteler dahi reklam alıyorlar ben köşeye çok da kasmayan, okuyanı bozmayan 3 reklam koymuşum bu o kadar da kötü olmamalı diyorum.

Yani size zorlayıcı, dayatmacı bir reklam politikası da yok. Çoğunuz Adblock kullanıyorsunuz istatistiklerini aliyorum. Bir dizi sitesinde AdBlock kullananlara “Nasıl AdBlock güzel mi?” gibisinden eleştiriler gelmişti. Bu gibi ucuz şeylerle de uğraşmıyorum. Her şey sizin kararınıza kalmış fazla da uzatmama gerek yok. Neyse bunu da açıklamış oldum. Yarın ya da sonraki günler de Java ya da Oyun Geliştirme üzerine e-kitaplar paylaşacağım.

İndirme Linki: http://yadi.sk/d/ZvQlZyMeAUb53

İçerik hakkında ekran görüntüsü de vereyim yani kitaplar hakkında